Forum Notifications Subscription (2.0.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Authored by
cs: Autor

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Forum
cs: Fórum

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění
