Forum Notifications Subscription (2.0.3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Created
fi: Luotu

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Frequency
fi: Tiheys

en: Forum
fi: Foorumi

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: Comment message
fi: Kommentoi viestiä

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila
