Forum Notifications Subscription (2.0.3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Frequency
kn: ಆವರ್ತಸಂಖ್ಯೆ(ಪ್ರೀಕ್ವೆನ್ಸಿ)

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
