Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Authored by
ne: लेखक

en: Forum
ne: फोरम

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा
