Forward (4.0.1) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Personal message
be: Асабістае паведамленне

en: page
be: старонка

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Path
be: Сцежка

en: Display
be: Паказ

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Your name
be: Вашае імя

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Fields
be: Палі

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Send to
be: Адрасаты

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Allowed HTML tags
be: Дазволеныя HTML тэгі

en: Apply
be: Ужыць

en: Path to custom logo
be: Шлях да лягатыпу

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Path to custom icon
be: Шлях да адмысловага абразку

en: Interface
be: Інтэрфейс

en: View modes
be: Лады выглядаў
