Forward (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Filter
km: តម្រង

en: Allowed HTML tags
km: ស្លាក HTML ដែល​អនុញ្ញាត

en: Path to custom logo
km: ផ្លូវ​ទៅ​កាន់​រូបសញ្ញា​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Path to custom icon
km: ផ្លូវ​ទៅ​រូប​តំណាង​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់
