Forward (8.x-2.0-rc1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Your name
mg: Ny anaranao

en: Filter
mg: Sivana
