Forward (8.x-2.0-rc1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Personal message
th: ข้อความส่วนบุคคล

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Your name
th: ชื่อ

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Allowed HTML tags
th: อนุญาตให้ใช้แท็ก HTML

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Path to custom logo
th: ตำแหน่งของไฟล์โลโก้ที่กำหนดเอง

en: Path to custom icon
th: ตำแหน่งของแฟ้มไอคอนที่กำหนดเอง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: View modes
th: โหมดของวิว
