Forward (8.x-2.0-rc2) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Weight
am: ክብደት

en: Path
am: ዱካ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Path to custom logo
am: ወደ ብጁ አርማ የሚወስደው ዱካ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Path to custom icon
am: ወደ ብጁ ኣዶ የሚወስደው ዱካ
