Forward (8.x-2.0-rc2) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: - None -
fy: - Gjint -

en: User
fy: Brûker

en: Your name
fy: Jo namme
