Forward (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Path
az: Yol

en: Teaser
az: Tizer

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Your name
az: Adınız

en: Hostname
az: Host adı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: Style
az: Stil

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Path to custom logo
az: Fərdi loqo yolu

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Path to custom icon
az: Fərdi ikonaya gedən yol

en: Your email address
az: Sizin e-poçt ünvanınız

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Interface
az: İnterfeys

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Filter format
az: Filtr formatı
