Forward (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Personal message
ro: Mesaj personal

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Path
ro: Cale

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Page
ro: Pagina

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: Filter
ro: Filtru

en: Desc
ro: Descendent

en: Send to
ro: Trimite la

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Allowed HTML tags
ro: Taguri HTML permise

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Style
ro: Stil

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Path to custom logo
ro: Calea către logo-ul personal

en: Offset
ro: Decalaj

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Path to custom icon
ro: Calea către logo-ul personal

en: Your email address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Interface
ro: Interfață

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Filter format
ro: Format filtru

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity types
ro: Tipuri de entități

en: View modes
ro: Moduri de vizualizare
