Forward (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Allowed HTML tags
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML ཡི་མཚན་བྱང

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Path to custom logo
bo: ཁ་རྟགས་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Path to custom icon
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Interface
bo: འཆར་ངོས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
