Forward (8.x-2.2-rc1) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Personal message
gl: Mensaxe persoal

en: page
gl: páxina

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Path
gl: Ruta

en: Teaser
gl: Resumo

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Your name
gl: O seu nome

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Filter
gl: Filtro

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Send to
gl: Enviar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Allowed HTML tags
gl: Etiquetas HTML permitidas

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Style
gl: Estilo

en: Link style
gl: Estilo da ligazón

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Path to custom logo
gl: Ruta ao logotipo personalizado

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Text only
gl: So texto

en: About
gl: Información

en: Icon only
gl: So icona

en: Select the visual style of the link.
gl: Selecciona o estilo visual da ligazón.

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Send Message
gl: Enviar mensaxe

en: Path to custom icon
gl: Ruta á icona personalizada

en: Your email address
gl: O seu enderezo de correo electrónico

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Forward this page to a friend
gl: Comparte esta páxina cun amigo

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación
