Forward (8.x-2.2-rc1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Path
kk: Жол

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері

en: Path to custom logo
kk: Логотипке жететін жол

en: Path to custom icon
kk: Өзгертпелі белгішке жолы
