Forward (8.x-2.2-rc1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: page
my: စာမျက်နှာ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Your name
my: သင့်အမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Interface
my: အသွင်အပြင်

en: Confirmation message
my: အတည်ပြုသည့် အကြောင်းကြားစာ
