Forward (8.x-2.3-rc1) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Path
eo: Vojo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Your name
eo: Via nomo

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Allowed HTML tags
eo: Permesataj HTML-etikedoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Path to custom logo
eo: Vojo al propra emblemo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Path to custom icon
eo: Vojprefikso al agordita bildeto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
