Forward (8.x-2.3-rc1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Personal message
si: පුද්ගලික පණිවිඩ

en: page
si: පිටු

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
