Forward (8.x-2.3-rc2) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Path
ne: मार्ग

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू
