Forward (8.x-2.4) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Personal message
he: הודעה אישית

en: page
he: דף

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Path
he: מיקום

en: Teaser
he: תקציר

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Forward
he: קדימה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Your name
he: שם

en: Hostname
he: שם שרת

en: Filter
he: סינון

en: Fields
he: שדות

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Style
he: סגנון

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: From address
he: מכתובת

en: Path to custom logo
he: נתיב לקובץ לוגו מותאם

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Path to custom icon
he: נתיב לסמל מותאם

en: Your email address
he: דואר אלקטרוני

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Confirmation message
he: הודעת אישור

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: View modes
he: מצבי תצוגה
