Fotorama Gallery (3.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Navigation
cs: Navigace

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Field formatter
cs: Formátovač pole

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na
