Fotorama Gallery (3.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Navigation
et: Menüü

en: Transition
et: Olekusiire

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Field formatter
et: Välja vormindaja

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image field display format settings
et: Pildivälja näitamise formaadi seaded
