Fotorama Gallery (3.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Transition
lv: Pāreja

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar
