Fotorama Gallery (3.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Transition
pl: Przejście

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Ratio
pl: Stosunek

en: Field formatter
pl: Formater pola

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image field display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania pola obrazu
