Fotorama Gallery (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Dimensions
he: מימדים

en: Navigation
he: ניווט

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Field formatter
he: פורמט שדה

en: Image style
he: סגנון תמונה
