Fotorama Gallery (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Dimensions
sv: Mått

en: Navigation
sv: Navigering

en: Transition
sv: Övergång

en: Ratio
sv: Förhållande

en: Field formatter
sv: Fältformaterare

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Link image to
sv: Länka bild till
