Fotorama Gallery (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Transition
ar: الترجمة

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Field formatter
ar: منسق الحقل

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى
