Fotorama Gallery (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Field formatter
el: Μορφοποιητής πεδίου

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image field display format settings
el: Ρυθμίσεις μορφοποίησης εμφάνισης για πεδίο εικόνας
