Fotorama Gallery (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Transition
hu: Átmenet

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Others
hu: Továbbiak

en: Field formatter
hu: Mező formázó

en: Image style
hu: Képstílus

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image field display format settings
hu: Képet tartalmazó mező megjelenítési formátumának beállításai
