Fotorama Gallery (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Navigation
ro: Navigator

en: Transition
ro: Tranziție

en: Field formatter
ro: Formatare câmp

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Image field display format settings
ro: Setările formatului de afișare a câmpului imagine
