foundation6 (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية
