foundation6 (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
