foundation6 (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
