foundation6 (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
