foundation6 (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
