foundation6 (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Submitted by @author_name on @date
fa: تقدیم شده توسط  @author_name در @date
