foundation6 (8.x-1.0-alpha7) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar
