foundation6 (8.x-1.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
