foundation6 (8.x-1.0-alpha7) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
