foundation6 (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
