foundation6 (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
