foundation6 (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
