Foundation Anchor Menu Block (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Anchor
be: Якар

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Medium
be: Сярэдні

en: Navigation
be: Навігацыя
