Foundation Anchor Menu Block (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Anchor
bg: Котва

en: Medium
bg: Среда

en: Navigation
bg: Навигация
