Foundation Anchor Menu Block (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: Anchor
ps: استل

en: ID
ps: پېژند

en: Vertical
ps: نېغ

en: Medium
ps: منځنى

en: Navigation
ps: چليدنه
