Foundation Anchor Menu Block (1.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Medium
cs: Střední

en: Navigation
cs: Navigace
