Foundation Anchor Menu Block (1.0.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Anchor
he: עוגן

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Medium
he: בינוני

en: Navigation
he: ניווט
