Foundation Anchor Menu Block (1.0.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Medium
gu: મધ્યમ
