Foundation Anchor Menu Block (1.1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Anchor
es: Anclaje

en: Linear
es: Lineal

en: Medium
es: Medio

en: Navigation
es: Navegación

en: Threshold
es: Umbral
