Foundation Anchor Menu Block (1.1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Navigation
my: သွားလာရန်
